• Všeobecné vzdelávanie

•

Učebný plán tejto triedy zabezpečí dôslednú prípravu žiaka na maturitnú skúšku a budúce vysokoškolské štúdium, žiakom študujúcim v tejto triede je ponúknuté najmä v závere štúdia získať jazykové certifikáty prípadne ECDL - Európsky vodičský preukaz na počítače.

• Triedy s profiláciou

•

Anglická trieda - posilnené vyučovanie anglického jazyka, vyučovanie anglického jazyka aj lektorom z Veľkej Británie, jazykové pobyty v zahraničí ( Veľká Británia, Španielsko,...), aktivity žiakov bilingválnych tried, možnosť získať medzinárodne uznávané jazykové certifikáty priamo v škole.

Trieda Informatika - upravené vyučovanie informatiky, rozšírený obsah predmetu informatika, možnosť získať ECDL - Európsky vodičský preukaz na počítače, široký výber voliteľných predmetov z informatiky. Absolventom sa ponúkajú v budúcnosti možnosti lepšieho a finančne výhodnejšieho uplatnenia v danej profesii.

• Bilingválne triedy