• Golianko má vicemajsterku sveta.

• Golianko má vicemajsterku sveta. V dňoch 18.10.-22.10. 2022 sa konali Majstrovstvá sveta žien „ World Fitness Champions " v Yeongu v Južnej Kórei. Slovensko reprezentovala aj naša Daniela Civáňová zo VII.SPA . Danka súťažila v kategórii Acrobatic Fitnes v dvoch vekových kategóriách – juniorky a ženy. Kategórie fitnes sú delené nielen podľa veku ale aj podľa výšky. Kategória junioriek bola open – to znamená, že spolu pretekali aj nižšie aj vyššie fitnesky a v tejto kategórii obsadila 3. miesto. Medzi ženami Danka nastúpila v kategórii fitnes artistic nad 163 cm, kde sa stala VICEMAJSTERKOU SVETA. Nielen pre Slovensko, Nitru, ale najmä pre Golianko , kde študuje a od 6 rokov trénuje fitnes pod vedením Mgr. Lívii Maťušovej, je obrovská radosť a pocta mať takúto výbornú žiačku a talentovanú reprezentantku Slovenska.

• S mladými o mladých

• Dňa 12.10. 2022 sme sa zúčastnili konferencie, ktorá bola výstupom z projektu ,,S Mladými o
            mladých" organizovaným Nitrianskou krajskom radou mládeže.
            Prezentovali sme náš nápad prostredníctvom workshopu „Dvere pre každého“, spoznali
            mladých aktívnych ľudí z Nitrianskeho kraja, ale aj poslancov, ktorí majú dosah a môžu nám
            pomôcť dosiahnuť zmenu.
            Podporiť nás prišli aj pani profesorka Tóthová a spolužiaci zo Školského parlamentu, ktorých
            úsmevy nám pomohli s prekonaním trémy pred prezentáciou :)

• Integrácia - finančný príspevok

• 30. septembra zástupcovia občianskeho združenia Integrácia odovzdali našej škole finančný príspevok vo výške 1 800€ na edukatívne pomôcky a technické zabezpečenie vzdelávania ale i rôznych aktivít a projektov žiakov.Finančné prostriedky odovzdal riaditeľ OZ Mgr. Slavomír Krafčák riaditeľke gymnázia za prítomnosti študentov školy.Ďakujeme.