Vážení rodičia a žiaci,
            dňa 27. januára 2023 budete mať príležitosť zúčastniť sa nášho Dňa
            otvorených dverí v dvoch časových intervaloch (o 8,15 hod. a 9,40
            hod.), kde budete mať Vy rodičia a žiaci možnosť diskutovať o
            možnostiach štúdia, o prijímacích skúškach, učebných plánoch a
            aktivitách školy.
            Ak máte záujem zúčastniť sa Dňa otvorených dverí Gymnázia,
            Golianova 68, Nitra prihláste sa prostredníctvom tohto linku:

Prihlás sa

Prípravný kurz na prijímacie skúšky informácie TU

• Prípravný kurz

• Riaditeľstvo Gymnázia, Golianova 68, Nitra oznamuje uchádzačom o 4-ročné, 8-ročné a 5-ročné štúdium na našej škole, že prípravný kurz na prijímacie skúšky z matematiky a slovenského jazyka sa začne dňa 04.02.2023 (sobota) o 09.00 hod. v budove gymnázia.

V prípade, že uchádzači majú záujem o prípravný kurz, je potrebné sa vopred nahlásiť najneskôr do 27.01.2023 na emailovú adresu: sekretariat@gymgolnr.sk, s uvedením mena a priezviska uchádzača, kontaktnej e-mailovej adresy a tel. čísla, formy štúdia (4-roč., 8-roč. alebo 5-roč.), o ktorú má žiak záujem a ročník, ktorý v tomto roku navštevuje na ZŠ.

Prípravný kurz pre 5-roč., 4-roč. a 8-roč. štúdium bude mať 6 stretnutí a prebiehať bude v budove školy.

Bližšie informácie k prípravnému kurzu budú zaslané nahláseným uchádzačom najneskôr do polovice januára 2023 na nahlásenú kontaktnú e-mailovú adresu.
            Termíny stretnutí: 04.02., 18.02. , 04.03. , 18.03. , 01.04. , 22. 04. 2023

Účasť na prípravnom kurze nie je povinná.

1.Oznam-pripravny_kurz_2023-na_web.pdf

Deň otvorených dverí informácie TU