• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň Zeme.

V piatok sme si pripomenuli Deň Zeme, ktorý pripadá na 22.4. Žiaci IIB triedy pod vedením p.p. Slobodovej a p.p. Jurákovej upravili a upratali areál školy. IIITA vyčistila časť obľúbenej trasy smerom na Párovské Háje. Zem máme len jednu a nie na jedno použitie.

• Hodina stolovania

• Dnes, 19.4. sa študenti 1.C na hodine HOČ rozprávali o jedle a stolovaní.Túto našu hodinu sme si spríjemnili aktivitou, počas ktorej si študenti pripravili jedlo rôzneho druhu. Následne jedlo spropagovali a vzájomne sa obohatili o nové recepty. Potom prišla ochutnávka pripraveného jedla, ktoré nám veľmi chutilo. Ďakujeme za príjemnú a sladkú hodinu.

• ROBOCUP 2023

• Naši študenti Šimon Peter, Samuel Peter, Šimon Bolemant a Radka Ďuriačová sa v dňoch 13-15.apríla zúčastnili celoslovenského kola robotickej súťaže ROBOCUP 2023 konanej na SPŠE v Prešove a umiestnili sa na najvyšších miestach v kategóriach:

-2. miesto - robotický futbal - kategória lightweigh

-3. miesto - robotický futbal - kategória open

-2. miesto - simulácia robotov

Na základe výsledkov postupujú do celoeurópskeho kola súťaže, ktorá sa bude konať v júni v meste Varaždin -Chorvátsko.Študentom gratulujeme k tomuto úžasnému úspechu.